Меню Закрити

Про нас

Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Червонограда» створене рішенням Червоноградської міської ради з 01.02.2018р., як лікувально – профілактичний, амбулаторно-поліклінічний заклад охорони здоров’я,  некомерційне, неприбуткове комунальне підприємство Червоноградської міської ради, що здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів у сфері охорони здоров’я без мети одержання прибутку, а також бере  участь у виконанні державних, регіональних та місцевих програм у сфері охорони здоров’я в установленому порядку.

Пiдприємство є самостiйною юридичною особою, що пiдпорядковується Червоноградськiй мiськiй радi, користується закріпленим за ним комунальним майном, що є власністю територіальної громади м.Червонограда, на праві оперативного управління, здійснює некомерційну господарську діяльність, організовує свою діяльність відповідно до фінансового плану, затвердженого Засновником.

Таким чином відбувається контроль за господарською діяльністю підприємства його власником – територіальною громадою міста в особі органу місцевого самоврядування.

Управління Підприємством здійснює Засновник – міська рада, а поточне керівництво  – директор.

Діяльність закладу охорони здоров’я у формі комунального некомерційного підприємства фактично створює 2 напрямки – власне надання медичних послуг закладом охорони здоров’я (і повноваження органу місцевого самоврядування у цьому напрямку мінімальні), та ведення господарської діяльності підприємством, управління яким здійснюється органом місцевого самоврядування.

Закладом забезпечується надання усіх послуг первинної медичної допомоги за програмою медичних фінансових гарантій відповідно до затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України № 504 від 19.03.2018р. Перелік медичних послуг усім особам що обрали свого лікаря з числа працівників КП «ЦПМСД м.Червонограда». Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

 05.04.2018р. Комунальним Підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Червонограда» було укладено з Національною службою здоров’я України Договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

З моменту укладення договору, фінансування надання  медичних послуг  первинної медичної допомоги Комунальним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  здійснюється  за рахунок коштів, отриманих від Національної служби здоров’я.