Меню Закрити

Правила користування мобільним зв’язком

  1. Користувачам мобільного зв’язку важливо розуміти, що будь-який телефон стандарту GSM – це приймач і передавач радіосигналів малої потужності. Незважаючи на очевидну необхідність і корисність мобільного зв’язку в житті сучасної людини, існує певний перелік місць, де необхідно обмежити себе в користуванні ним.
  2. Забороняється користуватись мобільним телефоном під час огляду лікарем, відвідування кабінетів відділень закладу охорони здоров’я, будь-яких маніпуляцій у спеціалізованих кабінетах (маніпуляційний, клініко-діагностична лабораторія та ін.).
  3. Необхідно виключити свій мобільний телефон у фізіотерапевтичному кабінеті, де випромінювання приймача може викликати небажані збої в роботі медичної техніки, бо мобільний телефон може впливати на роботу чутливого мобільного устаткування.
  4. Неприпустимо користуватися мобільним телефоном одночасно з особистими медичними приладами (кардіостимулятор, слуховий апарат та ін.) і якщо поряд знаходиться людина, яка використовує особистий медичний прилад, який реагує на радіосигнали мобільного зв’язку.
  5. Під час перебування в закладі охорони здоров’я мобільний телефон слід переводити в режим без звуку або на мінімальну гучність дзвінку.