Запис на прийом:

  1. Медична допомога пацієнтам надається лікарями КП «ЦПМСД м. Червонограда» з яким пацієнтам, або уповноваженою особою укладено декларацію про вибір лікаря, або лікарем, що виконує обов’язки тимчасово відсутнього лікаря.
  2. Для отримання медичної допомоги у лікаря КП «ЦПМСД м.Червонограда» пацієнтам слід:
  • записатись на прийом за допомогою медичної інформаційної системи, в яку внесено відомості щодо лікарів підприємства та графіку їх прийому, або через реєстратуру КП «ЦПМСД м.Червонограда» .
  • звернутись до лікаря, з яким укладено декларацію, у телефонному режимі
  1. Пацієнт повинен прийти на прийом у визначений попередньо час і день.

Якщо пацієнт не в змозі прийти на прийом у вказаний час, він повинен завчасно повідомити про це реєстратора або лікаря.

  1. Попередньо визначений час початку лікарського прийому може відбуватися з невеликим очікуванням, у зв’язку з різною складністю патології і різною тривалістю консультації, яка може перевищувати передбачуваний відрізок часу, виділеного на прийом.
  2. У разі запізнення на прийом без попередження на 5 хв. і більше, запис скасовується.
  3. В разі непередбачуваної відсутності лікаря чи виникненні інших форсмажорних обставин, реєстратор повідомляє про це пацієнта при першій можливості за контактним телефоном, вказаним пацієнтом у листку попереднього запису на прийом.,
  4. У осінньо – зимовий період перед прийомом лікаря пацієнт зобов’язаний залишити верхній одяг у гардеробі.
  5. Пацієнтам, які з’явилися на прийом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння лікар має право відмовити у наданні послуг.